Blog
Produkt dnia
GIANT FASTROAD COMAX 1
GIANT FASTROAD COMAX 1
6 799,00 zł
szt.
LE*GRAND PAVE 2
LE*GRAND PAVE 2
1 299,00 zł
szt.
GIANT GLORY 1 27,5
GIANT GLORY 1 27,5
16 999,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancja

KROSS - WARUNKI GWARANCJI

Firma KROSS udziela na zakupiony sprzęt gwarancji na okres 24 miesięcy od daty zakupu. Warunkiem ważności gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu oraz wypełnionej i podpisanej Karty Gwarancyjnej. Producent zapewnia bezpłatną naprawę w przypadku wystąpienia w okresie gwarancji uszkodzeń wynikłych wyłącznie z wad materiałowych.

Rozpatrzenie reklamacji powinno nastąpić w terminie 14 dni. Jeżeli sprzęt wymaga ekspertyzy, termin ten ustala się na 28 dni.

Ekspertyzę wykonuje producent, który jednocześnie może przedłużyć czas gwarancji o ilość dni niezbędnych na przeprowadzenie oceny technicznej uszkodzenia. Producent wymaga aby, w ciągu pierwszego miesiąca EKSPLOATACJI od daty nabycia dokonać przeglądu roweru w autoryzowanym serwisie.

GIANT - WARUNKI GWARANCJI

Firma Giant Polska udziela gwarancji jedynie pierwszemu właścicielowi ramy, sztywnego widelca oraz oryginalnych komponentów każdego nowego roweru Giant na wady materiałowe i technologiczne na okres:

Gwarancja dożywotnia:
* na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie Giant Polska w zakładce „rejestracja nowych rowerów”, w terminie 1 miesiąca od daty zakupu (klienci, którzy kupili swój rower po 1 stycznia 2014, a przed uruchomieniem rejestracji, również będą mogli skorzystać z nowych warunków gwarancji).

Gwarancja na okres 5 lat:
* na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, bez rejestracji roweru na stronie Giant Polska.

Gwarancja na okres 10 lat:
* na widelce sztywne.

Gwarancja na okres 3 lat:
* na ramę roweru w modelach przeznaczonych do zjazdów.

Gwarancja na okres 1 roku:
• na powłokę lakierniczą i elementy grafiki.
• na wszystkie pozostałe części, w tym elementy zawieszenia tylnego, z wyłączeniem: części innych marek niż Giant, widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów. Wszystkie części innych marek niż Giant, widelce amortyzowane oraz tylne amortyzatory podlegają wyłącznie gwarancji udzielonej przez ich oryginalnego producenta.

UWAGA: użytkownik nowego roweru Giant jest zobowiązany w ciągu 1 miesiąca od daty zakupu dokonać przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant, co musi być potwierdzone pieczęcią w karcie gwarancyjnej. W przypadku nie dokonania przeglądu gwarancja traci ważność.

WYMAGANIA ODNOŚNIE MONTAŻU
Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe rowery oraz ramy zakupione u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant i przygotowane przez sprzedawcę do użytkowania.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
Jeżeli nie postanowiono inaczej, sposób naprawy wynikający z niniejszej gwarancji oraz wszelkich gwarancji domniemanych ogranicza się do wymiany wadliwych części na części o takiej samej lub większej wartości, a decyzja leży w wyłącznej gestii firmy Giant. Gwarancja obejmuje okres rozpoczynający się od daty zakupu. Przysługuje wyłącznie pierwotnemu właścicielowi. Firma Giant nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody bezpośrednie, uboczne i wynikowe, w tym za obrażenia ciała, szkody materialne lub straty ekonomiczne, zarówno wynikające z umowy sprzedaży, gwarancji, zaniedbania użytkownika, odpowiedzialności z tytułu niezgodności towaru z umową lub z jakiegokolwiek innego tytułu.

WYŁĄCZENIA
Niniejsza gwarancja oraz wszelkie gwarancje domniemane nie obejmują:
• normalnego zużycia części, takich jak opony, łańcuchy, zębatki, klocki i tarcze hamulcowe, linki i przerzutki, gdy nie występują wady materiałowe lub technologiczne;
• rowerów serwisowanych w innych punktach niż u autoryzowanych sprzedawców firmy Giant;
• modyfikacji produktu w stosunku do oryginalnej konstrukcji;
• użycia roweru w sytuacjach nietypowych lub w celach komercyjnych oraz w celu innym niż ten, do którego rower został zaprojektowany;
• uszkodzeń wynikłych z nieprzestrzegania instrukcji obsługi;
• uszkodzenia powłoki lakierniczej wynikającego z udziału w zawodach, wykonywania skoków, zjazdów lub treningu do takich konkurencji, a także z narażenia roweru na działanie ekstremalnych warunków, także klimatycznych, lub używanie go w takich warunkach;
• uszkodzeń połączeń gwintowych.

Z wyjątkiem postanowień niniejszej gwarancji oraz wszystkich dodatkowych gwarancji firma Giant, jej pracownicy oraz autoryzowani sprzedawcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody (w tym straty i szkody poboczne lub wynikowe spowodowane zaniedbaniem lub uchybieniem użytkownika) spowodowane przez lub związane z jakimkolwiek rowerem firmy Giant.

Firma Giant nie udziela żadnych innych gwarancji, wyrażonych ani domniemanych. Wszelkie domniemane gwarancje, łącznie z gwarancjami przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu, są ograniczone w czasie do okresu trwania powyższych wyrażonych gwarancji.

Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej gwarancji powinny być zgłaszane autoryzowanemu sprzedawcy firmy Giant. Do rozpatrzenia roszczenia z tytułu gwarancji wymagany jest paragon lub inny dokument z datą zakupu oraz poprawnie wypełniona karta gwarancyjna.

Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą wiązać się z opłatami oraz innymi ograniczeniami.

Okres gwarancyjny i szczegółowe postanowienia mogą się różnić w zależności od typu roweru lub od kraju. Niniejsza gwarancja udziela nabywcy określonych praw; nabywcy mogą przysługiwać również inne prawa (prawa lokalne). Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o niezgodności towaru z umową.

Odpowiednie informacje na temat gwarancji na modele rowerów z kolekcji 2011 i starszych są zawarte w instrukcji ich obsługi oraz dostępne w firmie Giant i/lub u autoryzowanych sprzedawców firmy Giant.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl